ЛІКВІДОВАНО ПРОРИВ ВОДОПРОВОДУ В СТАРІЙ СИНЯВІ

Дата: 09.06.2020 19:33

Стався прорив мережі водогону на вулиці Грушевського навпроти Старосинявської центральної районної лікарні у Старій Синяві. Голова громади Віталій Здебський направив працівників КП «Старосинявський центральний водоканал №1» на об’єкт. Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш оперативно організував працівників та спеціальну техніку для ліквідації наслідків прориву.

Роботи тривали понад 3 години у зв’язку із значними обсягами, прорив ліквідовано, відновлено водопостачання повністю.

На часі – перехід абонентів водопостачання КП «Старосинявський центральний водоканал №1» зі старого водогону на новий, старі мережі фактично вичерпали терміни експлуатації, що призводить до частих пошкоджень труб та незручностей для населення.

Прохання до жителів населених пунктів: у разі виявлення місця прориву мереж водопостачання, витоку води терміново повідомляти працівників водоканалу. Звертатися за телефоном: 096-008-66-13.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».