На ринку соціальних послуг

Дата: 20.05.2020 15:20

Попри карантинні обмеження Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує виконувати свою головну функцію – сприяти працевлаштуванню громадян. Так з початку року за допомогою у працевлаштуванні звернулися 42,2 тис. громадян, статус безробітного отримали 26,6 тис., отримали роботу – 7,7 тис., крім того 2,2 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 19 травня 2020 року у базі даних залишилось 1,4 тис. вакансій. До переліку найбільш актуальних увійшли:

• водій автотранспортних засобів – 84 вакансії;
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 83 вакансії;
  • охоронник – 74 вакансії;
  • водій тролейбуса – 52 вакансії;
  • підсобний робітник – 45 вакансій.

На період карантину особи, які виявили бажання отримувати послуги служби зайнятості можуть подати бланки заяв - про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю через скриньку для кореспонденції біля входу в центр зайнятості/філію, або електронною поштою. Покрокова інструкція розміщена на сайті Державного центру зайнятості, у розділі «Електронне подання документів».

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10 м.Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382) 65-74-18 +38(0382)76-46-42