Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» регіональне управління Енселко – захід

Дата: 17.04.2020 10:14

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що у період з «20» квітня 2020 р. по «01» травня 2020 р. товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 29, 30, 31, 32, 33, 28, 27, 26 розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради, Старосинявського району, Хмельницької області. У зв’язку з наведеним, наполегливо просимо Вас, повідомити жителів населених пунктів, що входять в зазначену селищну раду, про проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

Директор Ременяк О.В.