НЕ МОЖНА ЛОВИТИ РИБУ...

Дата: 07.04.2020 13:59

Предметом діяльності ПАТ "Хмельницькрибгосп" є вирощування рибопосадкового матеріалу, вирощування товарної риби, селекційно-племінна робота, тобто повний технологічний цикл з вирощування риби.

Для здійснення основної діяльності, ПАТ "хмельницькрибгосп" користується земельними ділянками водного фонду, в тому числі, на території Старосинявської селищної ради - рибогосподарська технологічна водойма став "Пилява".

Враховуючи діюче законодавство ЗУ "Про аквакультуру", жодного любительського рибальства на рибогосподарських технологічних водоймах ПАТ "Хмельницькрибгосп" не може бути, оскільки  організація є риборозплідним і товарним господарством, а риба, яка перебуває у ставах, є власністю ПАТ "Хмельницькрибгосп". Тому використання водних біоресурсів - обєктів аквакультури (риби) без згоди ПАТ "Хмельницькрибгосп" може кваліфікуватися як адміністративне чи кримінальне правопорушення проти власності.

Просимо ознайомитися із відповідними документами та наказом №26-од від 16.03.2020р. управління державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області.