Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Старосинявської селищної ради, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду

Дата: 01.04.2020 17:17

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

01 квітня 2020 року смт Стара Синява № 42/2020-р

селищної ради, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду

Керуючись статтями 29, 30, 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Старосинявської селищної ради від 05.03.2020 р. № 01/2020, на виконання вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна»:

1. Затвердити Переліки першого та другого типу об’єктів комунальної власності, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду згідно підпунктів 13, 14 пункту 1 статті 1 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

2. Опублікувати затверджені Переліки об’єктів комунальної власності, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, на офіційному сайті Старосинявської селищної ради. (Переліки об’єктів комунальної власності завантажити )

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника селищного голови А. Карпушина.

Селищний голова                                                        В.Е. Здебський