ЦНАП працюватиме в рамках карантину

Дата: 17.03.2020 13:56

Центр надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради припиняє прийом громадян та юридичних осіб.

З метою недопущення, розповсюдження COVID-19 на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 17.03.2020 року Центр надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради припиняє прийом громадян та юридичних осіб з питань надання адміністративних, дозвільних та інших адміністративних послуг.

Працівники ЦНАП будуть здійснювати консультації за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку, виконання послуг, які замовлені он-лайн.

Про відновлення роботи ЦНАП вас буде повідомлено додатково!

Телефон для довідок: 068 450 30 05, 207 70