У залі адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету , яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин.

Розглядали питання «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік», про що інформувала начальник управління фінансів виконкому селищної ради Мирослава Кузьмич. На виконкомі погодили проєкт рішення сесії «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік».

Фото без опису

Найперше направити по спеціальному фонду кошти на фінансування: - Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради - 771400,00 гривень ? Співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (КПКВК МБ 0617361) – 771400,00 гривень (частка співфінансування на реконструкцію Старосинявського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області).

За матеріалами виконкому.