Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

21 лютого 2020 року    смт Стара Синява     № 19/2020 -р

Про скликання 60–ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати шістдесяту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 24 лютого 2020 року о 12 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8 з таким порядком денним:

• 1. Звіт про виконання селищного бюджету Старосинявської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.
  • 2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; першого заступника голови Старосинявської РДА Вікарську Н.М.; голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконуючого комітету селищної ради Пузирука О,М., редактора газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                              В.Е.Здебський