За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за січень місяць 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 1,6 млн гривень.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,1 млн гривень.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму майже 14,0  млн грн. За їх результатами надано 9 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 4 пропозиції за наслідками аудитів проведених в поточному та минулих роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 2 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За порушення законодавства 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Розпочато 1  досудове розслідування, а також вручено 7 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління, (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області