УВАГА!!! Зміна тарифу на водопостачання!!!

Дата: 03.02.2020 17:00

До уваги абонентів КП “Старосинявський ЦВК №1”! КП «Старосинявський ЦВК №1» повідомляє: виконавчий комітет Старосинявської селищної ради рішенням від 29.01.2020р. №02/2020 «Про коригування тарифів на водопостачання», з метою приведення тарифів на централізоване водопостачання до економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з централізованим водопостачанням по КП «Старосинявський ЦВК №1», проведено коригування тарифу із врахуванням росту вартості електроенергії на централізоване водопостачання для жителів селища Стара Синява, який з  1 лютого 2020 року буде складати:

• -на централізоване водопостачання - для фізичних осіб - 15,24 грн/куб.м (з ПДВ),
  • -на централізоване водопостачання - для ФОП та Ю.О . – 20,36 грн/куб.м (з ПДВ)
  • на централізоване водопостачання - для бюджетних установ та організацій
  • (ю.о. публічного права) – 16,14 грн/куб.м (з ПДВ) грн/куб.м.

З повагою, КП “Старосинявський ЦВК №1”

КАЛЬКУЛЯЦІЯ вартості водопостачання по КП «Старосинявський центральний водоканал № 1» на 2015 -2019 рік та

РОЗРАХУНОК тарифів на послуги водопостачання комунального підприємства «Старосинявський ЦВК №1»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)