A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

2019 РІК – В ІСТОРІЇ СТАРОСИНЯВЩИНИ. ЯКИМ ВІН БУВ? ПРО ЦЕ ДІЛЯТЬСЯ ДУМКАМИ…

Дата: 10.01.2020 16:09
Кількість переглядів: 884

Ще один рік записано в історію Старосинявської  об'єднаної територіальної громади. Яким він виявився для жителів, з якими  проблемами довелося працювати депутатам селищної ради, що приніс для громадських організацій?  Питання  проблематики та розвитку завжди хвилюють.


 

 

Андрій Лакуста, депутат Старосинявської селищної ради, голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища:

Діяльність селищної ради, зокрема депутатського корпусу та виконавчого комітету повинна спрямовуватись в першу чергу для покращення добробуту жителів нашої громади. Саме цим принципом і керувалась в роботі наша постійна депутатська комісія.

Варто відмітити, що громадою було успішно реалізовано чимало проектів, на які освоєно до 19 млн.грн. коштів різних видів державної субвенції – а це і нові мережі водогонів в тих селах, де вони необхідні, це капітальні ремонти закладів освіти, будівництво сучасного спортивного майданчика, тротуару та нової амбулаторії сімейної медицини. Бачимо, як складно сьогодні реалізовувати інфраструктурні проекти, на проектно-кошторисну документацію котрих необхідно додавати фінансування із селищного бюджету, над їх розробкою мають наперед працювати відповідальні фахівці, виконком селищної ради. Завдяки селищному голові, депутатському корпусу та працівникам селищної ради все було зроблено вчасно, тому і маємо позитивні результати роботи.

Багато зусиль спрямовувалося на реалізацію програм розвитку, зокрема освітлення населених пунктів. До речі, в цьому році вдалося провести близько 13 км. ліній електропередач, порівняно з іншими роками це є велика протяжність. Також проводився поточний ремонт вуличних доріг. Селищний голова В.Здебський зумів чітко організувати співпрацю з інвесторами за угодами соціального партнерства та забезпечити виконання заходів, які були намічені депутатами на сесії.

Хочеться відмітити нашу спільну працю із залучення потужного інвестора із будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) в межах смт. Стара Синява, що по вул. Заводській. Незважаючи на різні судження щодо початку будівництва, Старосинявська селищна рада виділила земельну ділянку в межах населеного пункту площею 10,1 га під будівництво потужної сонячної електростанції. Важливим моментом була робота з людьми, робота депутатів на сесії та розуміння значимості реалізації цього проекту. Адже інвестор за період 2017-2019 роки сплатив до селищного бюджету 934 тис. грн. орендної плати та податків, а жителі нашої громади мають додаткові робочі місця.

Користуючись нагодою, дозвольте привітати вас із новорічно-різдвяними святами. Побажати всім миру, злагоди, життєвої мудрості, виваженості та здійснення ваших найзаповітніших бажань.

 

Григорій Брицький, виконуючий обов’язки старости сіл Лисанівці, Паньківці:

У селах Лисанівці та Паньківці завершено роботи з будівництва мереж водогону. Це питання дуже важливе, тому хочу щиро подякувати від жителів сіл селищному голові Віталію Здебському, нашому депутату Олександру Логвину , всьому депутатському корпусу за підтримку та усім, хто був причетний до цієї благородної і надскладної справи. Це була проблема №1, і ми про це говорили із селищним головою на сході сіл, він розумів складність робіт та проблему, почав відразу діяти. Було оформлено протоколи, зафіксовано пропозиції людей на сході сіл. Я, як колишній сільський голова, добре розумію, що самостійно сільська рада цього не зробила б, і вирішення цього питання не є одним днем, як нам розказують… Бо різні політики розказували протягом десяти років та обіцяли провести воду, але результат їхнього говоріння виявився нульовим. Щоб здешевити вартість будівництва селищною радою виділено кошти на проектні документи, направлено до МінрегіонБуду, на що прийшла інфраструктурна субвенція. Є позитивний результат - багаторічну проблему із водозабезпеченням дворів вирішено!

Вислювлюю щирі слова вдячності Благодійному Фонду «Разом з КЕРНЕЛ», які постійно дбають про села, закупили труби для прокладання мереж водогону, допомагають із благоустроєм.

Дозвольте привітати вас із новорічно-різдвяними святами, наступаючим Водохрещем, бажаю вам миру і добра, родинного тепла і злагоди.

 

Олександр Осадчук, голова районної організації ветеранів війни і праці, голова громадської організацій воїнів-інтернаціоналістів (учасників війни в Афганістані):

Нещодавно відбулася конференція організації ветеранів війни і праці, під час засідання ветерани обговорили реальні справи та питання, що стосуються життєво-важливих напрямків. Мудрість та досвід учасників – це вагомий вклад у розвиток громади, і ми мали можливість визначити напрямки спільної роботи із представниками ОТГ. Дякуємо селищному голові Віталію Здебському за вагому підтримку і сприяння діяльності ветеранів, ми бачимо ефективні результати роботи, надану допомогу, і це приємно відзначати в реальному часі. У 2019 році за Програмою діяльності Старосинявської районної організації ветеранів Афганістану на 2019-2020 роки на підтримку воїнів-афганців надана допомога 25 тисяч гривень.

Користуючись нагодою від імені усіх ветеранів, афганців вітаю всіх жителів Старосинявщиних з новорічно-різдвяними святами! Нехай хрещенська зимова вода додає вам сил і наснаги, добром наповнюється ваша оселя, добра і миру вам!


 

Галина Симчишина, депутат Старосинявської селищної ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту:

Наша комісія в 2019 році працювала над вирішенням питань соціальної сфери. Ми бачимо, як непросто на сьогодні наповнити селищний бюджет і забезпечити активну безперебійну діяльність закладів освіти, медицини та культури. У громаді зараз діє 15 загальноосвітніх шкіл, 17 дитячих навчальних закладів, два комунальних некомерційних підприємства «Старосинявська ЦРЛ» та «Старосинявський ЦПМСД», 36 сільських закладів культури, дві музичні школи, спортшкола. За 2019 рік більше 53,5 мільйонів гривень із селищного бюджету було спрямовано на підтримку даних галузей, відповідних програм розвитку і соціального захисту. А це значна частка доходів селищного бюджету - до власних доходів селищного бюджету це становить 67 %.

Дякуємо за співпрацю голові громади В.Здебському , який находить дієві шляхи роботи з інвесторами, платниками податків. Працюємо далі. Думаю, все буде добре. Тільки взаєморозуміння та злагоджена праця допоможе усім вирішити наболілі питання. Зі святами вас, щиро бажаю мирного неба, мудрості та злагоди!

 

Світлана Наконечна, вчитель-реабілітолог Старосинявського центру комплексної реабілітації для дітей «Надія»:

У наш час працювати з дітьми з особливими потребами є непросто, робота вимагає максимальних затрат сил, енергії, часу. Ми стараємося бути найпершими помічниками та порадниками батькам діток. Щоразу відчуваємо постійну підтримку та турботу про центр і його вихованців селищного голови Віталія Здебського, ми вдячні щиро за розуміння і його старання. Передаю слова подяки від батьківського колективу та колективу центру, а особисто хочу сказати величезне дякую за благоустрій тротуару на вулиці Івана Франка, де я живу. Там більше двох десятків років спостерігалася жахлива ситуація, тепер маємо зручний та надійний тротуар.

Вітаю усіх зі святами, старим-новим роком та водохрещем, бажаю усім тепла в серцях, добра щоби вас оберігав ангел-охоронець!

 

 

Віталій Бакун, голова громадської організації "Старосинявської Спілки учасників АТО":

На сьогодні Спілка учасників АТО нараховує 140 військових. Рік, що минув, для учасників АТО був насиченим різними подіями …

2019-ий забрав від нас молодого військового, нашого земляка Андрія Дзюбу, який залишив життя в зоні АТО. Вислювлюємо щирі співчуття рідним і близьким, він завжди буде живим у нашій пам’яті.

У минулому році, виконуючи свій громадський обов’язок, ми стали учасниками та організаторами масштабних заходів: Дня захисника Вітчизни, спортивних змагань, присвячених пам’яті військових, Дня збройних сил України, акцій та допомоги на підтримку військових. Багато реалізовано запланованого.

Від імені усіх учасників АТО дякую за співпрацю та допомогу селищному голові Віталію Здебському та Благодійному Фонду «Разом з КЕРНЕЛ» : за підтримку родин учасників АТО, за виконання робіт із встановлення пам’ятника загиблим воїнам-землякам АТО і борцям за незалежність України, наведення належного благоустрою пам’ятних місць в центрі Старої Синяви.

Нещодавно ми організовували новорічний ранок для дітей учасників АТО та діток-сиріт спільно із Старосинявською селищною радою (ОТГ).

Висловлюю щирі слова подяки за допомогу в організації та проведенні заходу селищному голові В.Здебському та Л. Богдашевській, представнику ГО «Родини ветеранів АТО» м.Київ. Усім діткам, присутнім на святі, вручено подарунки: солодкі сувеніри та розвиваючі іграшки. Ваша співпраця є важливою для родин учасників АТО Старосинявщини. Спасибі за підтримку та розуміння. Усіх старосинявців та ваших родин дозвольте привітати із новорічно-різдвяними святами, наступаючим Водохрещем, побажати міцного гарту, витримки, домашнього затишку та успіху!

Надія Максимович, соціальний працівник Старосинявського територіального центру соціального обслуговування:

У с.Дашківці я 8 років працюю з одинокими старенькими, надаю допомогу 16 громадянам. Для більшості жителів села проблематично було із водою. Добре, коли криниці знаходилися неподалік, а стареньким людям особливо важко було приносити воду з інших вулиць, де є криниці. Зараз у селі прокладено нові мережі водопроводу, діє башта, оновлено старі труби для води, є проточна вода. Тому хочу від жителів села, особливо людей похилого віку, подякувати селищній раді, селищному голові, за будівництво водогону. Вирішено важливу проблему, і це добре.

Щиро вітаю жителів громади зі святами, добра вам, божого благословення та благополуччя!

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь