Фото без описуСтаросинявські рятувальники завітали в гості до учнів Пилявецької ЗОШ І-ІІІ ст. «Школі сприяння здоров’ю та козацького гарту». Під час зустрічі працівники Старосинявського ДСНС розповіли школярам правила пожежної безпеки в побуті, під час виникнення надзвичайної ситуації та виявленні підозрілих предметів, пожежної небезпеки в екосистемах, про небезпеку вживання в їжу дикорослих грибів.

Також, вогнеборці навчали учнів, як правильно користуватися вогнегасником.

Крім того, під час бесід фахівці ДСНС розповіли молодому поколінню про особливості своєї професії та запропонували старшокласникам, під час вибору майбутньої сфери діяльності, розглянути як один із варіантів і благородну професію вогнеборця, та надали змогу одягнути на себе захисний одяг пожежного та відчути себе на мить рятівником.

Інженер (з пожежно-рятувальних робіт) 34 державного пожежно-рятувального поста

Головного управління Державної служби України з надзвичайних

ситуацій у Хмельницькій області лейтенант служби цивільного захисту Роман ІВАНОВ