Фото без описуНа центральній площі селища відбувся офіційний захід – вручення старосинявським добровольцям-вогнеборцям форменого одягу, який отримав селищний голова Віталій Здебський в рамках європроекту. Вартість комплектів форменого одягу становить більше 104,5 тис. грн.

Урочисті заходи відкрив перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, котрий разом із директором КП «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентином Матіяшем, представником добровольців-вогнеборців, передали 4 комплекти форменого бойового одягу учасникам проекту. На урочистостях були присутні рятувальники місцевих пожежних команд із сіл Заставці, Пилява, Нова Синявка.

Організатори привітали учасників сучасного європроеккту, побажали успіхів у їхній нелегкій обраній справі, бойового настрою та життєвої наснаги.

Нагадаємо, що нещодавно Голова громади Віталій Здебський продовжив почесну місію – участь в європейському проекті щодо формування добровільних пожежних команд, урочисті підсумкові заходи проекту відбулися на площі перед обласною державною адміністрацією м.Івано-Франківськ. Від посольства Республіки Польща голові громади В.Здебському та директору КП “Старосинявський ЦВК №1” В.Матіяшу, який є добровольцем, передано 4 комплекти бойового форменого одягу для старосинявських добровольців-пожежників та відповідний Сертифікат.

У січні 2019р. селищний голова Віталій Здебський взяв участь у європейському проекті щодо формування добровільних пожежних команд, де було відібрано 30 ОТГ із 6-ти областей України, і виграв грант, який дав старт ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України». Ініціатива впроваджується Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

У рамках цього проекту на базі Старосинявського районного сектору ДСНС ГУ (34 Державного пожежно-рятувального поста смт. Стара Синява) у Хмельницькій області було проведено навчання 12 старосинявських добровольців- вогнеборців.

На часі Старосинявська ОТГ не зупиняється і вирішуються питання щодо подальшого розвитку Центру безпеки громади.