Фото без описуУ Старосинявській селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з нагоди проведення  та організації заходів, приурочених до Дня селища та захисника України, яке провів селищний голова Віталій  Здебський.

Доручено: апарату селищної ради – організувати роботи з висвітлення плану заходів, проведення акцій та підготовчих робіт з нагоди святкування запланованих дат; відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради - організувати святковий концерт, розгорнуту книжково-ілюстративну виставку, краєзнавчу вікторину; відділу освіти, молоді, спорту та культури  виконавчого комітету  - провести спортивні змагання, виставку декоративно-прикладного мистецтва; комунальним підприємствам селищної ради – навести благоустрій території селища.

Обговорено план заходів та шляхи їх реалізації. Голова громади Віталій Здебський  звернув увагу  на чітке дотримання правил безпеки та правопорядку  при проведенні  заходів з нагоди свята.

ШАНОВНІ СТАРОСИНЯВЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО КРАЮ!

Старосинявська селищна рада запрошує вас взяти участь у програмі заходів з нагоди пам’ятних дат в календарі:

• 14 жовтня - День селища, 476-та річниця з часу створення містечка
  • День створення УПА
  • День захисника України
  • Покрова Пресвятої Богородиці
  • День українського козацтва

У програмі:

П’ятниця 11.10.2019р.

• 10.00 – проведення акції «Я люблю Стару Синяву» - прикрашення центру селища квітами;
  • 14.00 – змагання з настільного тенісу.

Понеділок 14.10.2019р.

• 10.00    – відкриття футбольного поля зі штучним покриттям;
  •               - змагання з футболу;
  • 11.00 – спортивні змагання з волейболу (кубок ім. О. Романенка);
  • 12.00 - велопробіг, приурочений до Дня селища та Дня захисника України (з центральної площі селища);
  • 13.45 – формування колони біля Старосинявського НВК «ЗОШ I – III ступенів, гімназія», ім. О.Романенка;
  • 14.00 – урочиста хода, відкриття та освячення пам’ятників учасникам АТО та ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції;
  • 15.00 – вітальне слово Старосинявського селищного голови та святковий концерт за участі народної артистки України Алли Попової, Олександра Зайченка – заслуженого артиста України та Родиона Переродова за підртимки народного депутата Віктора Бондаря;
  • 19.00 – перегляд фільму під відкритим небом;
  • 20.30 – святкова дискотека.

Чекаємо на вас! Святкуємо День містечка разом!

Оргкомітет.