«Відкритий світ молоді» запрошує!

Дата: 09.09.2019 12:44

Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу обласним та Київській міській державним адміністраціям і проінформувати про те, що з 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно- освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес» (програма додається).

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Просимо проінформувати підпорядковані районні, міські структурні підрозділи, органи місцевого самоврядування про організацію семінару, а також розмістити інформацію про захід на підвідомчих сайтах.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.