Служба зайнятості Хмельниччини – надійний партнер для підприємців області

Дата: 04.09.2019 14:01

Роботодавці завжди були і залишаються незмінними головними клієнтами та соціальними партнерами служби зайнятості. У Хмельницькій області працюють майже 60 000 юридичних та фізичних осіб (без державних підприємств та банків), з них 55% у оптовій та роздрібні торгівлі (33 000 одиниць), у промисловості – 6,5% (3909), у сільському господарстві 4,5% (2585 одиниць) тощо. Протягом січня –  липня  2019 року створено понад 3300 нових робочих місць.

Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості. Ця послуга користується  особливим попитом у фізичних осіб – підприємців. Так, за  січень - липень 2019 року 210 роботодавців, у тому числі - 144 ФОПи (69%) скористалися даною послугою, та отримали компенсацію єдиного соціального внеску за 338 працевлаштованих осіб, які перебували на обліку в Хмельницькій обласні службі зайнятості.

За січень – липень 2019 року найбільше отримували компенсацію роботодавці, які працюють у галузях: переробна промисловість – 50%   (виробництво харчових продуктів, одягу), оптова та роздрібна торгівля – 16%, сільське господарство – 11%, вантажний та автомобільний транспорт – 10%.

Також активно беруть участь фізичні особи - підприємці в організації  робіт тимчасового характеру. Протягом січня - липня 2019 року  у таких роботах взяли участь 3480 осіб, організаторами яких  виступили  353 роботодавця, серед них – 113 (32%)  фізичні особи – підприємці.

Отож, злагоджена робота державної служби зайнятості та роботодавців дають позитивні результати у забезпеченні роботодавців кваліфікованим  працівниками, а пошукачів роботи – гідними робочими місцями.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості