ТРИВАЮТЬ РОБОТИ НА КАПТАЖІ

Дата: 29.08.2019 14:35

У 2019р. при формуванні селищного бюджету депутати селищної ради направили із селищного бюджету на виконання заходів програми «Питна вода» Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки. 709 тис. грн. Голова громади Віталій Здебський пояснив, що забезпечення безпеки каптажа та артезіанської свердловини – на часі, і є досить важливим, оскільки з даних джерел здійснюється водозабезпечення майже усіх жителів смт. Стара Синява. Роботи завершує підрядна організація ПП «Вінниця Монтаж Буд». Об’єкт будівництва «Капітальний ремонт огорожі каптажа та артсвердловини в смт.Стара Синява». На даний час роботи з благоустрою павільйона каптажа на Щабельнику (мікрорайон Христосів) виконує комунальне підприємство селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1».

Директор КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш: «Наш колектив відповідально виконує поставлені обсяги робіт із благоустрою каптажа на Щабельнику. Прикладаємо усі можливі зусилля.»

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)