ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 13.05.2019 17:31

У селі Пасічна в приміщенні державного підприємства дослідного господарства «Пасічна» відбулася робоча зустріч селищного голови Віталія Здебського із керівником ДП ДГ «Пасічна» Миколою Хитриком з приводу налагодження регулярного водопостачання населенню сіл Пасічна і Гречана.

Селищний голова Віталій Здебський побував з робочим візитом у с.Пасічна. У 2017-18 роках селищною радою здійснено будівництво водозабірних свердловин: в с.Гречана, вартістю 575, 9 тис. грн.; та с.Пасічна, вартістю 608,8 тис. грн. для безперебійного водопостачання господарських дворів. Проблемним виявилось водопостачання від свердловин водогонами сіл, які на балансі місцевого господарства. В обговоренні питань взяли участь працівники-спеціалісти селищної ради, депутат селищної ради Віталій Дроздовський, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, директор КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш.

В результаті обговорення були знайдені шляхи врегулювання питання безперебійного водопостачання сіл Пасічна та Гречана.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)