ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ТАЛАНТИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 08.04.2019 15:01

Протягом березня 2019 року на теренах Хмельницької області у м.Хмельницькому та Кам”янець-Подільському проходили Всеукраїнські, обласні конкурси серед учнів початкових мистецьких шкіл. Організатором виступило Управління  культури  Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва та Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби.

Підведення підсумків відбулось  урочисто. Кожний юний учасник конкурсу отримав подяку за участь, а переможці були нагороджені дипломами та призами.  На адресу майбутніх музикантів пролунали щирі побажання та напутні слова від членів журі, адже для найбільш обдарованих учнів конкурс слугує підгрунтям вибору майбутньої професії, зумовлює їхнє подальше творче життя.

Відділ культури, туризму, національностей та релігій виконкому селищної ради дякує за сприяння в поїздці учасників конкурсів Народному депутату України Віктору Бондару.

Вітаємо юних талантів з перемогою та бажаємо невичерпної творчої енергії!

У творчих змаганнях також взяли участь учні Пасічнянської та Старосинявської мистецьких шкіл, а саме:

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)