Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8. смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

 

         25.03.2019                      № 21/2019-р

Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради

У зв’язку із проведенням Дня довкілля та з метою покращення санітарного стану населених пунктів Старосинявської селищної ради, керуючись ст. 42 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 1. Провести з 1 квітня по 1 травня 2019 року місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.
 2. Відповідно до Указу Президента  України ,,Про День  довкілля” від 06.08.1998 року №855/98  День  довкілля  цього  року провести  20  квітня.
 3. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на селищний полігон твердих побутових відходів.
 4. Керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності, рекомендувати провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій, з вивезенням сміття на селищний полігон твердих побутових відходів.
 5. Фізичним особам  підприємцям  рекомендувати  провести  санітарну  очистку та благоустрій  прилеглої  території  біля  їх  торгового об’єкта.
 6. Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника відновити місця розритих проїжджих частин вулиць, тротуарів та провести підсів трави на зелених зонах , а ДК ЛСП „Діброва’’(Д. Довгалюку) провести посадку молодих дерев.
 7. Керуючому справами апарату селищної ради (О.Бондарчук) забезпечити проведення інформаційних заходів та роз'яснювальної роботи щодо місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.
 8. Відділу архітектури та містобудування (Л.Стегніцькій) рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести  рекламоносії  у відповідність до вимог Закону України «Про рекламу».
 9. Відділу освіти, молоді спорту та культури (О.Пузирук) спільно з керівниками загальноосвітніх закладів провести  уроки  природи (довкілля), присвячені місячнику санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.
 10. В.о. старостам організувати прибирання населених пунктів Старосинявської селищної ради.
 11. Комунальному підприємству “Старосинявський комунгосп” (І.Федорчук) в період проведення місячника забезпечити вивіз сміття на полігон твердих побутових відходів (сільських сміттєзвалищ).
 12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Карпушина.

 

 Селищний голова                       В. Здебський