ПРОВЕДЕНО ПОЗАЧЕРГОВУ 45-ту СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 11.03.2019 17:12

07 березня 2019 року у сесійному залі відбулося пленарне засідання 45-ої позачергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 18 депутатів селищної ради із 26, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію депутата Гурина Ю.В. щодо внесення змін до порядку денного сесії, а саме:

• включити в порядок денний сорок п’ятої позачергової сесії питання «Про депутатський запит».

Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Олег Лучіцький, Галина Холодняк, Марія Підопригора. Головою лічильної комісії обрано Олега Лучіцького.

На порядок денний сесії винесено два питання:

• «Про передачу мереж вуличного освітлення комунальної власності у населених пунктах Старосинявської селищної ради», про що доповідав перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин. Питання викликало активне обговорення.
  • «Про депутатський запит» доповідав депутат селищної ради Юрій Гурин.

Депутати обговорили проекти рішень з даних питань та підтримали їх.

У розділі «Різне» депутати заслухали інформацію головного лікаря Старосинявського комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико - санітарної допомоги» Надії Ананьєвої «Про програму підтримки ФАПів на території Старосинявської селищної ради».

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.

Коментарі:

Анонім
2019-03-12 18:34:06

Все ясно. Гурин і прочії хочуть всіма грязними ділами на місце Здебського... Не доросли. Самі то шо зробили для синяви?

Небайдужий громадянин
2019-03-12 10:20:04

Вкотре переконуюсь у правильності обрання головою ОТГ Здебського В.Е. та звертаюсь до виборців: розрізняйте конструктивну критику роботи керівництва ОТГ з показним критиканством окремих (даруйте за збіг) найбільш "активних" депутатів, які мають за мету заявити насамперед про себе, прикриваючись захистом інтересів виборців.