Дата: 11.12.2018 09:31

Старосинявська селищна рада, провівши конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків Старосинявської селищної ради 04.12.2018р. повідомляє, що управителів багатоквартирних будинків Старосинявської селищної ради не обрано, так як підприємства, які прийняли участь у конкурсі, не надають усього необхідного спектру послуг, передбаченого чинним законодавством України.

В зв’язку з цим Старосинявська селищна рада рекомендує в стислі строки мешканцям багатоквартирних будинків в індивідуальному порядку звертатись до КП «Старосинявський комунгосп» та КП «Старосинявський центральний водоканал №1» для укладення договорів, а відповідним комунальним підприємствам укласти з мешканцями багатоквартирних будинків договори на наступні послуги:

Вивезення твердих побутових відходів;

• Викачка нечистот;
  • Прибирання прибудинкових територій;
  • Водопостачання;
  • Водовідведення;
  • Інші послуги, які надаються вказаними підприємствами.

ВАЖЛИВО! Без укладених договорів комунальні послуги жителям багатоквартирних будинків надаватись не будуть!