Дата: 01.11.2018 14:53

Увага! Розпочато прийом документів на часткову компенсацію придбаних власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРС. Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

Перелік документів для виплати часткового відшкодування витрат на доїльну  установку

Заявка на участь у конкурсі на надання часткової компенсації вартості придбаної  причіпної та навісної сільськогосподарської техніки, холодильного та лабораторного обладнання з обласного бюджету

Розписка