Дата: 17.10.2018 15:28

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, які закупили у поточному році установки індивідуального доїння. Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 23 березня 2017 року № 19-11/2017 .

Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2018 року.

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою: 29000 м. Хмельницький, вул. Свободи, 70. Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів

Довідки за телефонами : управління агропромислового розвитку Старосинявської райдержадміністрації

тел. 2-14-10, 2-12-90

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації