Розпочалися роботи з будівництва другої черги водогонів

Дата: 17.09.2018 17:37

Наразі розпочалися роботи з будівництва другої черги реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році, зокрема: реконструкція вуличних мереж водопостачання с. Пишки; реконструкція вуличних мереж водопроводу в с.Ожарівка; реконструкція мереж водопостачання від артезіанської свердловини №2 с.Іванківці; реконструкція вуличних мереж водопроводу с. Бабине; реконструкція вуличних мереж водопроводу від артсвердловини №2 с. Харківці; реконструкція вуличних мереж водопроводу с. Йосипівка.

Паралельно проводяться роботи робочими бригадами, сформованими підрядними організаціями, з індивідуальних підключень домогосподарств до центральної мережі водопроводів, побудованих в 2017-2018 р.р.

Відділ (Інспекція) ДАБК.