«РОЛЬ СТАРОСТИ У ЖИТТІ ГРОМАДИ»

Дата: 13.09.2018 15:57

На таку тему відбувся семінар на базі Летичівської об’єднаної територіальної громади, який проведено Хмельницьким  Центром  розвитку місцевого самоврядування .Семінар відкрив Сергій Яцковський,  керівник  Центру розвитку місцевого самоврядування.

”Сьогодні працюємо у у Летичівської селищної об'єднаній територіальній громаді, де зібралися старости, як місцевої ОТГ, так і сусідніх Меджибізької, Вовковинецької та Старосинявської громад. Основне завдання – мобілізувати максимум зусиль на  поступальний розвиток територій громад із залученням до цього процесу громадськості.“

Із Старосинявської ОТГ взяли участь  в.о. старост сіл:  Сергій Свириденко (с.Заставці),  Віктор Котик (с.Цимбалівка),  Микола Заїкун (с.Мшанець),  Галина  Пилипчук (с.Нова Синявка) та  Марія Омельчак, депутат селищної ради (с.Івки).

"Ми один одного знаємо, дружимо і намагаємося спільно працювати, бо разом ми - сила. Тримаймося разом і будемо успішні", - зазначив голова Летичівської  громади Ігор Тисячний.

Директор Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування  Сергій Яцковський зазначив, що саме староста для людей у селі і є уособленням влади і тому дуже важливо, щоб була налагоджена комунікація, щоб старости могли ініціювати проекти на своїй території і залучати жителів до спільної роботи задля розвитку території села і старостату.

Тренінг проводили наші радники з регіонального розвитку та комунікації   Катерина Савчук та   Алла Собко. Участь у тренінгу взяла також представник ГУ юстиції у Хмельницькій області Оксана Слободяник.

Тренінг "Роль старости у житті громади" проводиться за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

За інформацією ХП Центру.