Фото без описуОголошується проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря (керівника) комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги»

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 (далі - Порядок),  рішення виконавчого комітету селищної ради від 22.08.2018 р. №01/2018 «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря (керівника) комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги».

Назва підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги», (скорочена назва КНП «Старосинявський ЦПМСД»).

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 31400, Хмельницька область, Старосинявський район, смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 15

Основні напрямки діяльності підприємства: надання первинної та інших видів медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я. 

 

Структура підприємства:

  • Адміністративно-управлінський відділ.
  • Допоміжні підрозділи, у тому числі господарчі. 
  • Лікувально-профілактичні підрозділи.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 25.09.2018 року по 10.10.2018 року включно за адресою: 31400, Хмельницька область, Старосинявський район, смт Стара Синява, вулиця І.Франка,8.

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03850)21089, stsin.gromada@gmail.com

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи :

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за визначеною формою;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних за формою, яка додається;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою, що додається;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів, за формою, що додається;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендентів:

повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина»/післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров'я». Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю/за фахом «Організація управління охороною здоров'я». Стаж роботи за лікарською спеціальністю - не менше 5 років, та за фахом «Організація і управління охороною здоров'я» - не менше 3 років.

Умови оплати праці керівника закладу:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці, виходячи з установлених:

  • посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;
  • підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);
  • надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);
  • доплат (за науковий ступінь тощо);
  • премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи закладу та яка встановлюється відповідно до положення про преміювання за погодженням з Органом управління майном;
  • матеріальної допомоги.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті селищної ради та повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою: 31400, Хмельницька область, Старосинявський район, смт Стара Синява, вулиця Івана Франка,8, зал засідань Старосинявської селищної ради.