Дата: 29.08.2018 13:40

Увага!!! Для всіх платників податків і зборів!!! Нові рахунки для сплати податків і зборів!!! Управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради інформує, що 10.09.2018 року закінчується перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

Звертаємо увагу , що з 11.09.2018 року:

• рахунки з обліку надходжень до державного та місцевого бюджетів за балансовими рахунками 3111, 3121, 3141, 3151, 3131, 3311, 3321, 3421, 3422, 3412, відкриті на ім’я управлінь Казначейства на балансі Головного управління Казначейства (банк отримувач – ГУДКСУ у Хмельницькій області, МФО 815013), будуть закриті. Останній день здійснення зарахування надходжень на вищезазначені рахунки – 10.09.2018р.;

• зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (крім ЄСВ), буде здійснюватися лише на рахунки, відкриті на балансі Державної казначейської служби України (банк отримувача – Казначейство України (ЕАП), МФО 899998) на ім’я управлінь Державної казначейської служби у районах та містах, які були введені в дію з 02.07.2018 року.

Актуальні реквізити таких бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України (банк отримувача – Казначейство України (ЕАП), МФО 899998), розміщені на Веб-порталі Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в рубриці «Реквізити рахунків».