STOP корупція

Дата: 11.07.2018 15:31

Про випадки протиправних дій, в тому числі прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди,

а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє, чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища стосовно працівників Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС звертатись до старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області старшого лейтенанта податкової міліції Васильчука Олександра Івановича (тел. 098-864-30-53), який обслуговує Красилівську об’єднану державну податкову інспекцію (Волочиське, Деражнянське, Летичівське, Старокостянтинівське, Старосинявське відділення).

Службовий кабінет вказаного працівника знаходиться за адресою розташування відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області: м. Хмельницький, вул. Свободи буд. 70, тел. (0382) 76-48-26. (факс), або скористайтеся сервісом «Пульc» тел. (044) 284-00-07).