Казміров Олександр Вікторович

Фото без описуДата та місце народження: 21 листопада 1996 року, смт. Стара Синява, Старосинявський район, Хмельницька область

Дата та місце загибелі: 26 лютого в Харківському військовому госпіталі

Звання: Старший солдат.

Посада: стрілець-помічник гранатометника

Підрозділ:  1-ше відділення 1-го взводу 6-ї роти 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади

З 2003 по 2009 роки навчався у Щербанівській ЗОШ 1-2 ступенів, а з 2009 по 2012 роки – у Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1. По закінченню вступив до Жмеринського ВПУ за спеціалізацією «залізничний транспорт» на фах «провідник пасажирського вагона; квитковий та багажний касир; прийомоздавальник вантажу та багажу», але провчився лише один рік, залишивши навчання у зв’язку з відсутністю коштів.

Починаючи з 2013 року чоловік працював на різних роботах, щоб допомагати своїй родині.

13.07.2016 року Олександр підписав із ЗСУ контракт.

Солдат, стрілець-помічник гранатометника 1-го відділення 1-го взводу 6-ї роти 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.

17 лютого о 17.20 у Донецькій області, під час обстрілу наших позицій з СПГ-9, Олександр Вікторович отримав важке поранення голови, був доправлений до Харківського військового шпиталю, де переніс операцію та перебував у стані коми.

Близькі, лікарі та волонтери, небайдужі до цієї трагедії люди сподівались, що він викарабкається. Сподіватись - це все, що залишалось. Але цього разу смерть не пішла сама, Сашко пішов із нею.

Він помер у ніч на 26 лютого, не приходячи до свідомості.

Поховання відбулось 1 березня у селі Шарівка Ярмолинецького району.

У нього залишились батьки та сестра.