ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Комунальної  установи  «Трудовий архів»

Старосинявської селищної ради

Розділ І. Історія фондоутворювача

Згідно рішення 14 сесії районної ради від 18.06.2004 року №11 утворено «Трудовий архів» Старосинявської районної ради  та  затверджено Положення про «Трудовий архів».

Згідно Положення,  Трудовий архів, являється   підрозділом районної ради,   як місцева  архівна установа без статусу  юридичної особи, що створюється за рішенням  відповідного органу місцевого самоврядування для централізованого зберігання архівних документів, нагромаджених в процесі документування  службових, трудових та інших правових відносин юридичних та фізичних осіб на  території Старосинявського району, що не належать до  НАФ і утримується  за рахунок коштів  місцевого бюджету.

Фінансування Трудового архіву проводить районна рада як його засновник та затверджує фінансові документи ( штатні, кошториси).

У зв’язку з  проведенням адміністративно-територіальної реформи проведено передачу  архівних справ та майна «Трудового архіву» Старосинявського районної ради в Старосинявську селищну раду розпорядженням голови районної ради від 26.01.2016 року №01/2016-р/ад.

Відповідно до рішення  10 сесії УІІ скликання  від 21.10.2016 року №3  створено Комунальну установу «Трудовий архів» Старосинявської селищної ради.

01.11.2016 р. зареєстровано  КУ «Трудовий архів» Старосинявської селищної ради як юридичну особу.   Код ЄДРПУ 40928431.

Основні завдання Трудового архіву:

• забезпечення централізованого тимчасового зберігання  архівних документів, ведення їх обліку та використання;
  • приймання від установ району документів з кадрових питань та особового складу;
  • організація користування документами у службових соціально-правових цілях , наукових та інших цілях, видавання юридичним та фізичним особам  довідок, копій та витягів з документів.

Керівники Трудового архіву:

Кривіцька Наталія Іллівна – 2004-2012 роки

Струтинська Олена Дмитрівна 2012-2021 роки

Сологуб Людмила Леонідівна 2021 по даний час

Розділ ІІ. Історія фонду

У фонді   відклались  документи постійного зберігання та кадрових питань (особового складу), відповідно   розробленої та затвердженої індивідуальної номенклатури справ постійного зберігання   в кількості  32 од.зб. та з кадрових питань (особового складу)  в кількості 11  од.зб.

Виділення до знищення документів не проводилось.

Розділ ІІІ. Характеристика документів фонду

У фонді відклались документи організаційно-розпорядчого характеру, які відображають його  діяльність ( накази, плани роботи,   звіти, установчі документи  та ін.)

Документів, що виходять за хронологічну рамку немає.

Науково-довідковими документами до описів фонду є номенклатура справ, описи справ та дана історична довідка.

Завідувач Трудового архіву                                                               Людмила СОЛОГУБ