Фото без описуНа часі залишається пріоритет  виконати  основне завдання з тилу – підтримати та надати всеможливу допомогу наших бійців на передовій.  До акції підтримки захисників мирних земель України активно долучилися працівники культури Старосинявської громади, котрі об’єдналися для важливої місії допомоги ЗСУ спільно з органами місцевого самоврядування, молоддю краю та всіма жителями громади.

Адампільський старостинський округ: жителі села за підтримки місцевих представників підприємств долучилися до загального збору допомоги ЗСУ. Військовим, які захищають наше небо, приладнували їм передачу: 48 банок консервації, сало, вода.

Відправили передачу нашим захисникам. Волонтерський центр «Калина» виїжджав на Запоріжський напрямок. Дякуємо всім хто долучився, працівникам Комбікормового заводу та  ТОВ «Адампіль Елеватор», жителям  села Адампіль: Калузі Тетяні, Левчук Наталії, Красноступ Вадиму,  Козаковій Наталії, Остапчук Наталії, Сопрук Нілі, Приндилас Ніні, Рибак Юрію, Красильнюк Тетяні, Юзві Олексію, Процюк Галині, Борбич Наталії, Пікульській Майї, Навроцькій Людмилі.

У спільній справі об’єднали зусилля працівники двох підприємств, жителі, староста Адампільського старостинського округу Віктор Сосняк.

Село Липки. Люди з великої букви. Це саме про жителів села Липки. Усе почалося з слів: «Ти зможеш!»  Від команди " Перемога у серці" одній із жительок цього села Тукало Тетяні Валеріївні, яка згодом стала організатором разом зі своєю родиною уже своєї власної команди "ЛИПЕЦЬКІ ПАВУЧКИ". Усе розпочалося 24 червня 2024 року в сільському клубі за участю односельчан, до яких  згодом долучилися жителі села Перекора. На матеріали для роботи збиралися власними коштами. Замовлення отримували від керівника БФ «Перемога у серці» Туранської Раїси, а згодом наші захисники і самі почали зв'язуватися з ними. Здається, така дрібниця, звичайна сітка, а відіграє таку важливу роль у спасінні життя кожного захисника. Працюємо далі!

Сьомаківський старостинський округ: Так, працівники  Буглаївського  сільського Будинку культури спільно із старостою Сьомаківського старостинського округу Марією Похилою та жителями округу організувалися для допомоги військовим-землякам.  Чергова передача відправлена  нашим воїнам-землякам.

Бабинський старостинський округ: активно долучаються жителі села Бабине до допомоги військовим землякам, спільно із працівниками сільського Будинку культури, за підтримки старости села Галини Холодняк. Ось днями випікали домашню випічку, збирали продукти для військових.

Заліссянський старостинський округ: жителі сіл Залісся і Подоляни долучилися до допомоги ЗСУ, збору продукції та необхідних речей на передову.

Продовжуємо працювати на підтримку ЗСУ! Все буде Україна!

За матеріалами старостинських округів