Фото без описуШановні мешканці територіальних громад! Чи бажаєте Ви мати актуальну інформацію з питань вакцинації та отримувати її без звернення до лікаря, в вашому телефоні, у зручному для вас місті та у будь-який зручний час?

Громадською Спілкою «Коаліція за вакцинацію» створений онлайн-сервіс – чат-бот з вакцинації  https://vaccine.org.ua/chat/

Мета його створення – максимально спростити процес отримання вами інформації щодо вакцинації та надати відповіді на будь-які ваші запитання з цієї тематики. Він доступний для усіх охочих та зручний у користуванні з мобільного телефону.

Чат-бот інформує про:

• інфекційні ризики для українців та захист від інфекцій;
  • відповіді на поширені запитання про вакцини та щеплення;
  • офіційні ресурси з інформацією про інфекції та вакцинацію;
  • чат-бот може розрахувати графік щеплень за датою народження людини.

Задля збереження здоров’я українців важливо, щоб програма імунізації в Україні працювала безперервно, попри умови воєнного стану. Тож запрошуємо усіх вакцинуватися вчасно та вберегти себе від виникнення інфекційних хвороб.

Пам’ятаймо, ВАКЦИНАЦІЯ=ЗАХИСТ!