32 роки незалежності України ФОТО

32 роки незалежності України

23  серпня  -  день Державного Прапора України.  На центральній площі Старої Синяви, враховуючи умови воєнного стану, відбулося  покладання квітів до пам’ятника борцю за незалежність України Тарасу Шевченку, пам’ятних місць містечка з нагоди державного свята Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Зміни, які чекають платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. ВАЖЛИВО

Cтаросинявська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  надає роз'яснення щодо змін, які запроваджуються для платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв'язку з прийняттям Закону від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

«Незалежній Україні – наша шана нині і навік!» НОВИНИ

«Незалежній Україні – наша шана нині і навік!»

З нагоди свята Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в бібліотеках  громади відбулися тематичні заходи. 24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності України.

Шкода рибним запасам держави сягнула понад 70 тисяч гривень НОВИНИ

Шкода рибним запасам держави сягнула понад 70 тисяч гривень

Прокурорами Старосинявського відділу Летичівської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо незаконного зайняття рибним добувним промислом.

Покарання за крадіжку в умовах воєнного стану НОВИНИ

Покарання за крадіжку в умовах воєнного стану

Старосинявським відділом Летичівської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні щодо жителя смт.Стара Синява, який скоїв крадіжку в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України).

Не ризикуйте життям та здоров'ям дітей НОВИНИ

Не ризикуйте життям та здоров'ям дітей

Щоб безпечно перебувати в колективі, зокрема у школі, дитсадочку на дитячому майданчику, дитина повинна мати всі планові щеплення від 10 хвороб згідно з Національним календарем.

Селищний голова провів засідання виконкому ФОТО

Селищний голова провів засідання виконкому

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі  взяли  28  членів виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань: