СТАЛАСЯ ПОЖЕЖА У СПЕКУ

Сьогодні сталася пожежа у селі Нова Синявка, на вулиці загорілися залишки сухої рослинності.  Вогонь під час спеки почав швидко поширюватися і набирати  більшої сили. Староста села Віталій Синиця звернувся за допомогою до рятувальників.

НА ПРИЙОМІ ГРОМАДЯН ПОРУШУВАЛИ ПИТАННЯ РОБОТИ ФАПів У СЕЛАХ

Сьогодні у селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало  7 жителів с.Йосипівка із старостою Іваном Луценком, котрі звернулися до селищного голови підтримати працівників фельдшерсько-акушерських пунктів щодо утримання ФАПів, медичного обслуговування жителів сіл.

ЛИСАНІВЦІ: АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!»

З перших днів війни всі жителі Лисанівського старостинського округу об'єднали свої сили для допомоги українським захисникам, підтримки переселенців. «Разом – ми сила!», - такий девіз  практично підтвердив прагнення та бажання  мешканців працювати спільно з аграріями – орендарями землі в населених пунктах та  представниками органів місцевого самоврядування.

Конституція - Основний Закон нашого життя

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. У цьому документі закладено основу держави – її суспільні й національні цінності, життєво важливі права та свободи громадян.

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

Шановні мешканці громади!

Ситуація  станом на  14.00  28 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає  125-а доба війни в Україні.

Шановні жителі Старосинявської громади!

Сьогодні 28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

Теплої червневої пори відбулася офіційна частина випускного вечора на подвір’ї Старосинявського ліцею ім.О.Романенка у Старій Синяві. Прийшли привітати випускників перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук.

Вітання селищного голови випускникам-2022

Дорогі випускники! Шановні учні, вчителі, батьки! Червневої літньої пори завжди відбуваються випускні вечори - довгоочікуване свято випускників. Перегортаємо ще одну сторінку  гарного освітянського літопису – наші випускники стають на поріг  самостійного життя.

ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

Сьогодні під головуванням першого заступника селищного голови Олександра Попика відбулася розширена робоча он-лайн нарада зі старостами, діловодами громади, під час якої обговорено актуальні питання сьогодення, наголошено на проблематиці їх вирішення та заплановано методи роботи.