ОСНОВНІ ПРАВИЛА ДІЮТЬ НА БЛОК-ПОСТАХ

Важливо на сьогодні знати! За матеріалами Центру протидії дезінформації при РНБО України інформуємо, як поводити себе при проходженні контролю на блокпостах.

ПРАЦЮЄМО У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Шановні жителі громади! Інформую, що медичні працівники продовжують виконувати свій професійний обов’язок.

Потрібна допомога

Хмельницька обласна рада звертається до бізнесу Хмельниччини щодо збору продуктів харчування та засобів гігієни для населення міст, де тривають військові дії

СИТУАЦІЯ ЩОДО ЗБОРУ КРОВІ

Шановні жителі громади! За інформацією заступника директора Хмельницької обласної станції служби крові - кров наявна всіх груп та резусів у достатній кількості. Заступник директора дякує усім бажаючим та повідомляє, що на разі відбувається обстеження та переробка великого об'єму крові, отриманої протягом останніх днів. У разі необхідності вони самі передзвонять,якщо така потреба буде. Для цього ведеться запис усіх бажаючих. Відповідальний за запис медичний працівник - Білань Наталя, телефон: 0966861677.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Повідомляю вам, що станом на 11-ту годину 28 лютого ситуація на території Старосинявської громади контрольована. Ніч минула спокійно.

150 танків та 4300 військових – втрати російської армії за три доби

Міноборони оприлюднило сумарні орієнтовні втрати ворога за три попередні доби 24,25,26 лютого – від початку загарбницької війни Російської Федерації в Україні. Ворог втратив 150 танків, понад 700 броньованих машин та 4300 особового складу.