НАШІ ЛИЖНИКИ ПОВЕРНУЛИСЯ ЗІ ЗМАГАНЬ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

У селі Хотьківці Красилівської територіальної громади відбувся Кубок Хмельницької області з лижних гонок. Учні Пилявської школи I-III ступенів «Школи  сприяння здоров'ю і козацькому гарту» із тренером Анатолієм Мельничуком представляли Старосинявську громаду на цих змаганнях.

КОМІСІЯ РОЗГЛЯДАЛА ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПРО ЗАХОДИ КАРАНТИНУ ТА РОЗЧИСТКИ ДОРІГ

У селищній раді відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно -екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

29 січня Україна відмічає День пам’яті Героїв Крут, з метою вшанування пам'яті українських юнаків, що полягли у бою під Крутами у січні 1918 року. На початку січня 1918 року більшовики встановили контроль у Харківській, Катеринославській та Полтавській губерніях та розгорнули наступ на Київ. 24–27 січня 1918 року запеклі бої розгорнулись за станцію Бахмач.

ВЧИНИВ КРАДІЖКУ – НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Прокурорами Старосинявського відділу Летичівської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно уродженця м. Житомир, який вчинив крадіжку на території Старосинявської територіальної громади.

ID-картка – зручність у використанні та високий рівень захисту

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.

ЮНІ ТАНЦЮРИСТИ ПОРАДУВАЛИ ГОСТЕЙ ТВОРЧИМ ВИКОНАННЯМ

У приміщенні Будинку культури відбувся святковий захід новорічно-різдвяної тематики - творчий залік по класу хореографії Старосинявської мистецької школи, який організовано керівником Лілією Шатайло.

Яка нині склалася ситуація із захворювання на коронавірус?

Яка нині склалася ситуація із захворювання на коронавірус? Про це інформує заступник головного лікаря Старосинявського ЦПМСД Валентина Кицун: «Станом на 24.01.2022р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 2149 (+ 13 нових випадків), 61 летальних, лікується всього 66 чол.( з них 6 дітей), з них госпіталізовано - 11: 11- в Старокостянтинівську БПЛ.

Старосинявська громада на 11 місці рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Соборність – це єдність і злагода

У читальному залі Старосинявської бібліотеки відбувся історичний екскурс на тему «Соборність – це єдність і злагода». 22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України. З нагоди проголошення акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.