ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ 2022 РОКОМ

Дорогі жителі Старосинявської громади ! Завершує свою ходу 2021 рік, залишаються в минулому усі негаразди та події, які стали частиною історії рідного краю та кожного з нас …

ЯКА НИНІ СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА КОРОНАВІРУС?

Яка нині склалася ситуація із захворювання на корона вірус? Про це інформує головний лікар Старосинявського ЦПМСД Надія Ананьєва: «Станом на 30.12.2021р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 2033 (+ 4 нових випадків), 59 летальних, лікується всього 50 чол.( з них 3 дітей), з них госпіталізовано - 8: 8- в Старокостянтинівську БПЛ.

ФАП ПРАЦЮВАТИМЕ В УЛАСОВО-РУСАНІВЦІ

У селі Уласово-Русанівка відновлено роботу фельдшерсько-акушерського пункту, який обслуговуватиме понад 200 жителів населеного пункту. Жителі села Уласово-Русанівка зверталися за підтримкою проведення ремонту на ФАПі до депутата селищної ради Олександра Миколайця, та щодо поновлення роботи ФАП – до головного лікаря КНП «Старосинявський ЦПМСД», депутата селищної ради Надії Ананьєвої.

РІК, ЩО МИНАЄ, ВИДАВСЯ ЩЕДРИМ НА УСПІХИ ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ

Закінчення 2021 року для Пасічнянської ДМШ ім. Петра Німця надихає нас до нових звершень. Участь і перемоги наших учнів та викладачів у Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах є надзвичайно приємними та значущими досягненнями для нашої маленької, сільської школи.

ЗДІЙСНИЛИ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЧНИХ ДОРІГ

У с. Іванківці завершено поточний ремонт дороги по провулку Островського (200х3м), за сприянням селищного голови Віталія Здебського та депутата селищної ради Олександра Крота у співпраці з приватним підприємцем Олександром Ковальчуком.

Нові книги від Українського інституту книги

Коли, як не на зимові свята, загадувати бажання та вірити в дива! Радіємо і ми! Напередодні новорічно-різдвяних свят Старосинявська бібліотека для дітей в рамках державної Програми поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги отримала 439 чудових, цікавих, яскравих дитячих книжок різної тематики, на будь-який смак.

Платникам єдиного податку податківці розповіли про обов’язкове застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року

Начальником Старосинявської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Галиною Гук у рамках проведення Кампанії з інформування широкого кола суб’єктів господарювання та громадськості, проведено робочі зустрічі з платниками стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі -РРО) або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО) платниками єдиного податку ІІ-VI груп з 01 січня 2022 року та особливостей проведення кампанії одноразового добровільного декларування.

Перший крок у світ музики

Цікаві, насичені емоціями та яскравістю дитячі святкові новорічні ранки об’єднують у велику дружну родину і викладачів, і батьків та вихованців. Днями у Пасічнянській дитячій мистецькій школі імені Петра Німця відбувся святковий концерт під назвою: «Перший крок у світ музики» за участю наймолодших артистів.

СВЯТКОВИЙ РАНОК ДЛЯ ДІТЕЙ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Сьогодні у залі Старосинявського районного Будинку культури відбувся святковий ранок для дітей учасників бойових дій в зоні АТО/ООС Старосинявської громади, організований селищною радою та головою Старосинявської громадської організації «Старосинявська спілка учасників бойових дій в зоні проведення АТО/ООС» Віталієм Бакуном. 105 подарункових наборів організовано для дітей з приводу новорічно-різдвяних свят.

ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні у селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 26 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення: