ЛІКВІДУВАЛИ СТИХІЙНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

У рамках проведення днів благоустрою на території Старосинявської громади та підготовки територій до зими працівниками КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Федорчук) ліквідовано стихійне сміттєзвалище на вулиці Вишнева в Старій Синяві.

Не МОВЧИ! Не СТІЙ ОСТОРОНЬ!

Насильство - це приниження, біль, безпорадність, безвихідь… Міжнародна спільнота щорічно проводить акцію «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу до проблеми, яка поруч. Боротьба з насильством, з домашнім насильством починається з простого – НЕ МОВЧІТЬ!!!! Не мовчіть, коли потерпаєте від насильства, не мовчіть, коли є свідками насильства.

ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ МОЖНА ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ

Відділ з питань з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Старосинявької селищної ради, повідомляє що згідно змін постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення та виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011р. №121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем з інвалідності (зі змінами) був розроблений Електронний кабінет особи з інвалідністю.

ГОЛОДОМОРИ В УКРАЇНІ: історична хвилина пам’яті

27 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановували День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом. Як розповідає історія, українцям довелося пережити три голодомори, під час котрих загинуло багато жителів країни. Голодомор в Україні 1921-1923р.р. відомий в історії, як масове знищення корінного українського населення з ознаками етнічної чистки через мор голодом у південних губерніях УСРР в 1921–1923 роках, спричинений вивезенням хліба Радянською владою, на тлі посухи та неврожаю на Кубані та Поволжі.

Не замовчуй насильство!!!

Сьогодні у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з Старосиннявською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості, відділом «Летичівського бюро правової допомоги» Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, працівниками Старосинявської центральної бібліотеки, проведено з учнівською молоддю годину спілкування на тему: «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?».

ЗАПАЛИЛИ СВІЧІ ПАМЯТІ…

У суботу 27 листопада 2021 року  у центрі селища  Стара Синява біля Меморіалу пам’яті  жертвам  Голодомору 1932-33 років  відбувся   захід до Дня пам’яті 88-ій річниці жертв голодомору із запалення свічок та покладанням квітів.

ДОЛЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ХОЛОКОСТУ 33-го…

Скільки молодих життів забрав Голодомор 1932-33 років… Скільки зламаних доль? Скільки часу замовчували історію цього періоду. І лише кілька десятків років заговорили: свідки тих часів, керівництво країни, правоохоронці, працівники архівів.

СКАЖЕМО НАСИЛЬСТВУ - НІ! В УСІХ ЙОГО ПРОЯВАХ

25 листопада у світі відзначають "День білої стрічки" або Міжнародний день усунення насильства проти жінок, який відкриває Міжнародну кампанію «16 днів проти насильства». У результаті жорстокого поводження та домашнього насильства, жінки втрачають довіру, самоповагу та, нажаль, в багатьох випадках і життя. Тому завдання суспільства по відношенню до жінок, які стали жертвами насильства – вселити в них надію, що вихід є!!!

ХОЛОКОСТ 1932-33 років. Загальнонаціональна хвилина мовчання

В останню суботу листопада Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду. Загальнонаціональним заходом до Дня пам'яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 27 листопада 2021 року о шістнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.