ПЕРІОД ПІДГОТОВКИ ДО ЗИМИ

Жовтень – початок глибокої осені і період підготовки територій та приміщень до зими. Селищним головою Віталієм Здебським прийнято розпорядження «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради» № 122/2021-р від 28.09.2021 р.

Хмельницьке РВ АМУ провело практичну сесію щодо актуальних земельних питань

30 вересня відбулась практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Захід проведено в рамках спільного пілотного проєкту АМУ та ДЕСПРО. Тема: «Дерегуляція в сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, передача земель за межами населених пунктів до комунальної власності громад.

ЧОТИРИ ГРИ – ЧОТИРИ ПЕРЕМОГИ!

Такий вид спорту, як волейбол, активно став розвиватися серед молодого покоління у 1985р., коли у Старій Синяві було засновано Старосинявську дитячо-юнацьку школу, відкрито відділення волейболу. На сьогодні наші волейболісти мають гарні результати впродовж змагань 2021р. Тренер-викладач з волейболу Ігор Пірожков готував команди до змагань.

«Всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг, отримають підтримку від держави,» – Марина Лазебна

Субсидії отримають всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час прес-конференції.

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО СЕЛА ЦИМБАЛІВКА

27 вересня у величне релігійне свято Воздвиження Чесного Хреста Господньоо біля сільського будинку культури села Цимбалівка відбулися урочисті заходи, присвячені храмовому святі села. Зі словами привітання виступали: староста села Цимбалівка Сергій Козлик, директор ТОВ "Слав'янське-5" Олександр Слизькоухий, депутат Верховної ради України Сергій Мандзій, які у своїх промовах щиро вітали жителів с.Цимбалівки зі святом, побажали високих врожаїв, миру і добробуту в кожній родині.

У ДЕНЬ СЕЛА ПИЛЯВКИ

Громада древнього села Пилявки святкувала храмове свято - День села. У сільському клубі відбувалися урочисті заходи, присутніх в залі, старожилів вітали найменші жителі Пилявки, староста сіл Пилявка, Карпівці Віра Котик, від імені селищного голови Віталія Здебського привітав пилявківчан перший заступник селищного голови Олександр Попик.