Стратегічні цілі та орієнтири на шляху до якісної освіти

31 серпня 2021 року освітяни Старосинявщини обговорили стратегічні цілі та орієнтири на шляху до якісної освіти 2021-2022 н.р. на розширеній колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Уклонімося пам'яті загиблих героїв

29 серпня указом Президента України визначено як День пам'яті захисників країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність української держави. Цей день увійшов до нашої історії як один з найчорніших, найстрашніших. Іловайська трагедія стала точкою неповернення у боротьбі української нації за єдність своєї країни.

29 серпня вшанування пам’яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

ХВИЛИНИ ПАМ‘ЯТІ ГЕРОЯМ

29 серпня 2021р. уся Україна вшановувала пам'ять борців, які загинули в боях за захист української держави.

ВДАЛИЙ СТАРТ – ГАРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Легкоатлети Старосинявської громади, спортсмени Старосинявської дитячо-юнацької спортивної школи, уже за перше півріччя продемонстрували гані результати змагань різних рівнів та порадували перемогами і новими здобутками. Бігунів організовував та готував до змагань тренер-викладач Ігор Ярошенко.

ПРАЦЮВАЛА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ЯРМАРКА

На окраїні центральної площі Старої Синяви екологічну чисту, якісну сільськогосподарську продукцію представили аграрії Старосинявської громади в день проведення заходів з нагоди 30-ої річниці Незалежності України.

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ЗАХИСНИКАМ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА МИР

У селах Залісся, Подоляни, Пишки та Ожарівка біля пам'ятників загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" і Герою АТО Олексію Герезі, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції, відбулися хвилини пам'яті – вшанування борців за мир на землі в різні історичні періоди.

Україна – Мати-ненька, за тебе болить серденько…

Прийнявши естафету Старосинявської територіальної громади "Від села і до села" в Харківецькому сільському Будинку культури відбулася святкова зустріч з воїнами АТО/ООС, захисниками нашої країни, односельчанами, присвячена ювілейній 30-ій річниці Незалежності України.

ДЕЛЕГАЦІЯ ГРОМАДИ - НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

24 серпня 2021 року делегація зі Старосинявщини представляла громаду на майдані Незалежності у м.Хмельницькому. Серед різноманіття виставок та вишиванок, наші земляки презентували Книгу розвитку Старосинявської територіальної громади за 30 років Незалежності України, з художнім оформленням сторінок (керівники та виконавці проєкту: Олександр Попик, Богдан Німець, Валерій Солтуз, Анатолій Лотишко). Селищний голова Віталій Здебський розповів гостям виставки про становлення та розвиток громади, історичні віхи соціально-економічного розвитку громади та Старосинявського району (раніше – району), починаючи з 1991 року.

УКРАЇНІ – 30! СТАРОСИНЯВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ЮВІЛЕЙНУ ДАТУ

Серпень -2021 особливий місяць, він несе нам чудові свята: День Державного Прапора та День Незалежності України, 30-ту ювілейну дату Незалежності України. Наш жовто-блакитний прапор є не просто символом державності, він став уособленням свободи, сили і єднання українського народу.