СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 10 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими проблемними питаннями:

Незалежна і єдина будь навіки,Україна!

Україна – країна золотих ланів пшениці, безмежних лісів та незвичайної краси краєвидів, Україна розпочинається з села… З нагоди 30- річниці Незалежності України в Олексіївському Будинку культури відбувся святковий концерт, який став продовженням естафети "Незалежна і єдина будь навіки,Україна!". У заході взяли активну участь учні Пилявської ЗОШ І-ІІІ ст.: «Школи сприяння здоров’ю та козацького гарту» під керівництвом педагога- організатора Скороход Аліни Сергіївни, долучилися мешканці навколишніх сіл.

Триває ремонт дороги “Стара Синява – Дубова”

Ремонт доріг, які є на території громади, вимагає різностороннього підходу вирішення проблеми, оскільки ділянки доріг є державного, обласного та комунального підпорядкування. Наразі триває ремонт дороги «Стара Синява – Дубова» за проєктом «Велике будівництво». Селищний голова Віталій Здебський ознайомився з ходом  проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення О231503 “Стара Синява –Дубова”.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ТРИВАЛО БЛИЗЬКО ДВОХ ГОДИН

У селищній раді відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик. Участь у роботі взяли 20 членів виконкому.

У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провели заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська та керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Оксана Бондарчук.  На прийомі побувало 12 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

ОБЕРЕЖНО, НЕБЕЗПЕКА НА ВОДІ!

Лише з початку купального сезону на водоймах області загинуло 23 людини, з них 5 діти. Проте, навіть така невтішна ситуація не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

100-річчя ВІДСВЯТКУВАЛА СТАРОЖИТЕЛЬКА ГРОМАДИ

У Старій Синяві проживає найстаріша жителька територіальної громади Марія Іванівна Горштейн, яка вчора 25 липня відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Щирі вітання адресували їй від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Старосинявської селищної ради перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, керуючий справами виконкому Оксана Бондарчук, директор Старосинявського Територіального центру Петро Чорний та колектив, працівники Будинку культури, сусіди і рідні, які прибули з Ізраїлю.

На часі - сплата податків за землю

За ініціативи начальника Старосинявської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Галини Гук, за участю старшого державного ревізор-інспектора Красилівського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Жанною Першхайло відбулась робоча зустріч із cтаростою Володимиром Бортником, діловодом Раїсою Бацюк по закріпленх селах Івки, Мисюрівка, Травневе Старосинявської селищної ради та діловодом по закріпленх селах Бабине, Дубова Старосинявської селищної ради Галиною Гарник.

ПРО МЕЖІ, АВАРІЙНІ ДЕРЕВА ТА ПОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК…

Актуальні питання організації роботи посадових осіб місцевого самоврядування у населених пунктах Старосинявської селищної ради сьогодні обговорено на розширеній робочій нараді, яку провела керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Оксана Бондарчук за участю старост сіл громади, діловодів та працівників окремих структурних підрозділів селищної ради.