ВАЖЛИВО

Упродовж січня – березня 2023 року аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,2 млн грн

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за перший квартал поточного року провели 104 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 5,8 млн грн та встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 136,6 млн грн

Виплати учасникам бойових дій до Дня Незалежності

15 квітня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон). Відповідно до нововведень виплата до 5 травня змінюється на виплату до Дня Незалежності - https://bit.ly/3N3Zd0b

ВАЖЛИВО

Які категорії військовозобов’язаних можуть отримати відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації

Понад рік Україна живе в умовах повномасштабної війни. Відстрочка від мобілізації – серед найбільш поширених питань, з якими клієнти звертаються до Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Завтра відбудеться прощання із Героєм Ігорем Ліщуком

За Україну  віддав своє життя на території Донецької  області житель  села  Пилявка   ЛІЩУК Ігор Анатолійович. Завтра, 27 квітня 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм – Ігорем Ліщуком.

37 років минуло з часу трагедії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні з нагоди 37-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбулося покладання живих квітів до Пам’ятного знаку загиблим на ЧАЕС. Під час хвилини мовчання ліквідатори в 30-тикілометровій зоні «чорнобильського лиха», працівники селищної ради, рятувальники ДСНС України в Хмельницькій області та військові вшанували світлу пам'ять загиблих.

«МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

В цьому році , проводиться XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Роз’яснили мешканцям села Буглаї про обережність із вогнем

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) та діловод селищної ради Катерина Гурина працювали із жителями Сьомаківськогго старостинського округу з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі, поводження з вогнем та електроприладами.

Селищний голова провів прийом громадян

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 4-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань.  Обговорено шляхи вирішення питань.

Відбулося засідання виконавчого комітету

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів  перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик. Участь в роботі  взяли  26  членів виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань: