ФОТО

Гуманітарна допомога, реконструкція та реабілітація: Ольга Стефанішина провела зустріч з Гендиректором DG ECHO

Керівник Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG ECHO) Мацей Поповскі здійснив свій перший візит на новій посаді саме в Україну.

ВАЖЛИВО

Сьогодні 400-та доба війни в Україні…

Шановні мешканці громади! Ситуація станом на 30 березня 2023 року на території Старосинявської громади контрольована.  Сьогодні  минає 400-та доба війни в Україні. Рік і місяць український народ мужньо захищає рідну землю.

ФОТО ТА ВІДЕО

Благодійна акція допомоги військовим

Кожен крок допомоги захисникам українських земель наближає перемогу. Старосинявська громада регулярно організовує заходи та всіляку підтримку фронту. Ось днями у приміщенні Старосинявського центрального будинку культури "Ритм" відбувся благодійний концерт «Хай живе вільна Україна !» за участі працівників та аматорів будинку культури, викладачів та учнів Старосинявськоі дитячої мистецької  школи, бібліотечних працівників та органу місцевого самоврядування.

Прибираємо території

Сьогодні відбувся захід із благоустрою на території села Уласово-Русанівка. Прибирання стихійного сміттєзвалища по вулиці Чорновола.

ВАЖЛИВО

Мобілізація: відповідаємо на поширені запитання

В Україні триває повномасштабна війна. З огляду на це до юристів системи безоплатної правової допомоги постійно звертаються із запитаннями, що пов’язані з мобілізацією. На найбільш поширені відповідає юристка Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Главацька.

Відбулося засідання виконавчого комітету

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі  взяли  30  членів виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

Україна отримала транш у 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС

Сьогодні, 21 березня, Україна отримала 1,5 млрд євро в рамках масштабної Програми макрофінансової допомоги (МФД) від ЄС. Зазначене фінансування є другим траншем в межах пільгової кредитної програми на 2023 рік, загальний обсяг якої становить 18 млрд євро. Нагадаємо, що перший транш у розмірі 3 млрд євро Україна отримала в січні 2023 року.

ФОТО

З метою знизити пожежі в екосистемі

Весна розпочала свій хід, мешканці громади активно готуються до благоустрою прилеглих територій до власних домогосподарств, очищають від сухостою та наводять лад.  Щоби запобігти виникненню пожеж на територіях, посадках та полях, де є залишки сухої трави, гілля, очерету, працівники КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона», яку очолив учасник АТО/ООС Олег Томашевський, працювали із населенням Адампільського старостинського округу.

Не випалюйте землю!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до жителів Хмельниччини: не вчиняйте еколиха – не спалюйте суху траву та листя, не завдавайте шкоди подільській землі.