Йосипівський старостинський округ: акція «Підтримай своїх!»

Понад триста діб війни минуло, як український мирний народ переживає агресію російських окупантів, тікаючи від ракетних ударів, бомб та градів… Робота в тилу є на сьогодні не менш важливим кроком наближення перемоги України. Кожен житель громади, як кажуть, «від малого до старого» робить свою справу та віддає частину себе для підтримки захисників рідної землі, допомоги переселенцям, які волею долі опинилися у складній ситуації.

Готувалися до 32-ої сесії селищної ради

У селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 32-ої чергової сесії селищної ради.

З теплими побажаннями від громади

Сьогодні Старосинявська громада відправила черговий транш допомоги нашим захисникам. Продовжуємо працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників.

На виконкомі схвалили бюджет-2023

У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови Олександр Попик. Участь в роботі  взяли 33 члени виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

Завтра відбудеться прощання із Героєм Валентином Козіком

У боях за Україну  загинув на Бахмутському напрямку Донецької  області житель  села  Пасічна  КОЗІК Валентин Сергійович. Герою було  46 років…Завтра, 29 грудня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Валентином Козіком.

Подарунок земляка

Життя у мирній, світлій країні, добро та взаєморозуміння, підтримка один одного – про це мріє і думає чи не кожен українець. Не усе із переліченого дається нам  сьогодні… Щоби жити на мирній землі, у своїй Батьківщині, навчати дітей та розвиватися духовно українцям загрожує російська агресія.

Представили на конкурсах роботи новорічно-різдвяної тематики

Творчий колектив Старосинявського Будинку творчості школярів у складі вихованців позашкільного закладу та викладачів постійно підтримують  активність у  конкурсах та виставках різних напрямків, демонструють власні ручні вироби різноманітної тематики.

Погодинні відключення – без змін

Аварійні відключення світла в Україні не застосовуватимуться під час новорічних свят, якщо росіяни не стануть обстрілювати українську енергетичну інфраструктуру.

Відбулося засідання адмінкомісії

Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, в якому взяли участь  7 членів адмінкомісії.