Світла пам'ять Герою – нашому земляку Валерію Сидоришину

Сидоришин Валерій Григорович загинув  у боротьбі за Україну внаслідок важкого поранення  на території  Донецької   області. Валерій Сидоришин  народився 07 лютого 1970 року у селі Ілятка Старосинявського району, Хмельницької області.

Заборонено полювання

На­ра­зі на те­ри­то­рії Хмель­нич­чи­ни вве­де­но тим­ча­со­ву за­бо­ро­ну по­лю­ван­ня на хутрових звірів. Ді­яти­ме во­на до за­вер­шення во­єн­но­го ста­ну. Про це по­ві­до­ми­ли в Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Родина – без насильства

У рамках акції "16 днів проти насильства" інспектори сектору ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції Устименко Ірина і Новохижко Тетяна спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади  Михайлом Литвинюком, дільничним офіцером поліції Сергієм Співаком та в.о. директора Старосинявського ЦСССДМ Шуляк Інною провели в Новосинявському ліцеї виховний урок на тему “Ми проти насильства" з метою виховання толерантності у ставленні до оточуючих та один до одного.

ВАЖЛИВО

Призначення платежу – як правильно заповнити реквізити

Покроковий алгоритм заповнення реквiзиту «Призначення платежу» розрахункових документiв на переказ у разi сплати (стягнення) податкiв, зборiв, платежiв на бюджетнi рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на небюджетнi рахунки

Учасниками акції «Синя стрічка» стали найменші жителі громади

У Старосинявській громаді тривають заходи Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Сьогодні працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради спільно із поліцейськими офіцерами громади провели акцію «Синя стрічка – проти насильства», учасниками якої стали першокласники Старосинявської гімназії ім.Олександра Романенка.

ВАЖЛИВО

Хто сьогодні не заздрить щасливим власникам будинків із пічкою?

Пічка дає нам тепло й затишок у холодну пору року, та головне - не залежить від національної енергосистеми. Але не все так просто: сама пічка потребує уваги до себе як перед початком опалювального сезону, так і під час. Декілька моментів, на які важливо звернути увагу:

ВАЖЛИВО

Після відновлення програм підтримки малих агровиробників у ДАР було подано заявок на близько 100 млн грн

Після відновлення приймання заявок у ДАР 23 листопада, упродовж однієї доби на програму підтримки малих агровиробників було подано майже 3000 заявок на суму близько 100 мільйонів гривень.

16 днів проти насилля: відбулася вулична акція запобігання насильства в родинах

Сьогодні працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей селищної ради у рамках Всеукраїнської акції: «16 днів проти насильства» проведено роз’яснення серед жителів громади під час зустрічей на вулиці – вулична акція запобігання насиллю в родинах.