У селищній раді відбувся прийом громадян

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 5-ро  жителів громади, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань. Їм детально надано роз’яснення.

Завтра відбудеться прощання із Героєм Павлом Хмілем

У боях за Україну  віддав своє життя  житель села  Адампіль  Павло Степанович  Хміль. Завтра, 01 жовтня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Павлом Хмілем.

Завтра відбудеться прощання із Героєм Миколою Камінним

У боях за Україну  віддав своє життя  житель села  Заставці  Микола Миколайович КАМІННИЙ. Завтра, 30 вересня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –   Миколою КАМІННИМ.

ВАЖЛИВО

На Хмельниччині дещо уповільнилися темпи поширення COVID-19

За тиждень з 19 до 25 вересня 2022р. у Хмельницькій області підтвердили 2776 випадків COVID-19. Це майже на півтори сотні більше хворих, ніж попереднього тижня. Однак ситуація дещо краща, якщо порівнювати з динамікою кількох тижнів з кінця серпня до середини вересня.

Заліссянський старостинський округ: акція «Підтримай своїх!»

У лютому 2022-го з  початком  бойових   дій, розв’язаних  російською федерацією на мирних територіях України,  жителі  сіл  Заліссянського старостинського округу активно  долучились    до  акції «Підтримай  своїх!». Як кажуть, від малого до старого, мешканці сіл  об’єдналися  для спільної справи – допомоги військовим та переселенцям.

У селищній раді проходив прийом громадян

Протягом двох днів селищний голова Віталій Здебський працював із мешканцями громади, котрі під час особистого  прийому громадян зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань. На прийомі побувало семеро  жителів громади, яким детально надано роз’яснення.

374-а річниця з часу Пилявецької битви

Осінніми днями 22-23 вересня минає 374-та річниця від національно-визвольної війни українського народу від польської шляхти - відомої в історії битви під Пилявцями. Вранці 13 (23 за новим календарем) вересня 1648 українська армія (лівим флангом командував Максим Кривоніс, центром   - Іван Чорнота, правим  - Карпо Півторакожух) вишикувалась у бойові лади на полі бою. Під вечір у погоні за ворогом українська піхота на чолі з самим гетьманом Богданом Хмельницьким дійшла аж до перших рядів табору Речі Посполитої й отримала блискучу перемогу.