Україна: утвердження незалежної держави

Сьогодні 28 липня 2022 року в читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека» Старосинявської селищної ради відбулась інформаційна година «Україна: утвердження незалежної держави», присвячена Дню Української Державності. У заході взяли участь фахівці Старосинявської районної філії ХОЦЗ, Летичівського бюро правової допомоги, працівники відділу культури, представники установ та організацій Старосинявської територіальної громади.

Громада отримала гуманітарну допомогу за сприяння регіонального відділення АМУ

Регіональне відділення Асоціації міст України, яка налічує 45 громад-членів у Хмельницькій області, від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів консолідує усі зусилля задля допомоги органам місцевого самоврядування краю.

Медики підтримали захисників на передовій фронту

Працівники КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» Старосинявської селищної ради з початку війни стали на захист позицій ЗСУ у тилу. Згуртована робота медичних працівників, працівників кухні дитячого відділення лікарні дала можливість захисникам країни забезпечити бійців основною продукцією.

Звернення селищного голови до Кабінету Міністрів України

На сьогодні Старосинявська громада продовжує жити в умовах воєнного стану. Минає 155-а доба війни в країні… Працівники селищної ради спільно із жителями населених пунктів громади, керівниками аграрних підприємств трудяться і безперебійно працюють для забезпечення продукцією наших захисників та тих, хто вимушено оселився в громаді. Працюємо в такому ритмі уже понад 5 місяців.

Волонтери підписали меморандум про співпрацю

Представники громадських організацій Хмельниччини, які займаються волонтерською діяльністю, зустрілись учора, 26 липня, в обласному центрі. Мета зустрічі – підсилити діяльність волонтерів Хмельниччини та налагодити співпрацю та реалізацію майбутніх проєктів заради майбутньої перемоги України.

Погасили пожежу за дві хвилини

23 липня  2022 року о 13:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання автомобіля поблизу с.Іванківці, Хмельницького району. Вогнеборці, які прибули на виклик,  оперативно провели роботу з гасіння легкового  автомобіля. Пожежу було локалізовано о 14:03, а о 14:05 – ліквідовано.

Підтримали переселенців у громаді

Нещодавно селищний голова Віталій Здебський доставив черговий гуманітарний вантаж у село Пиляву, місцевий дитячий садок, - побутову техніку передано для наших переселенців від Міжнародної організації міграції.

Дні благоустрою тривають

Жителі села Теліжинці активно взяли участь в акції літнього благоустрою села. Прибирали територію місцевого кладовища та вивезли сміття.