Cтаросинявські податківці спільно з представниками громади забезпечують наповнення бюджету під час воєнного стану

Днями начальник Старосинявської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Галина Гук взяла участь у виробничій нараді з представниками Cтаросинявської селищної ради, під час якої розглянуто питання проведення спільних заходів, спрямованих на сплату сум грошових зобов’язань в умовах воєнного стану та погашення податкового боргу платників податків, як основних джерел наповнення бюджетів громад.

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ: СПРАВУ ПРОДОВЖУЄМО

Станом на 30.05.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3046 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 360 дітей, на даний час понад 1502 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої: Запоріжжя, Донецька, Луганська та Лисичанська. Повертаються в Київ, Київську область.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Правила поведінки на воді для дітей. Літо - прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

Змінено порядок розрахунку суми доплати до мінімального страхового внеску для зарахування до страхового стажу неповного місяця роботи.

З 30 квітня 2022 року змінено порядок розрахунку суми доплати до мінімального страхового внеску для зарахування до страхового стажу неповного місяця роботи. Для врахування до страхового стажу неповного місяця роботи як повний доплата до суми страхових внесків за раніше відпрацьований неповний місяць визначається виходячи з мінімальної заробітної плати на дату здійснення доплати.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 29 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 95-а доба війни в Україні.

У БЛАГОДІЙНОМУ ФУТБОЛЬНОМУ ТУРІ ЗІГРАЛИ КОМАНДИ ОРГАНІЗАЦІЙ

Сьогодні у рамках проведення акції «Незламні» 27 травня 2022 р. Старосинявською селищною радою, відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради організовано та проведено на спортивному майданчику зі штучним покриттям Старосинявського НВК благодійний товариський матч з футболу серед команд організацій та установ котрі працюють у нашому містечку.

Допомога на проживання для внутрішньопереміщених осіб. Чому затримують на Хмельниччині та коли обіцяють виплатити

554 мільйони гривень державної допомоги на проживання нарахували для внутрішньопереміщених осіб за березень та квітень у Хмельницькій області. До управлінь соціального захисту звертаються люди, яким ця допомога ще не надійшла.

Державна підтримка для безробітних під час війни на Гіді

Держава підтримує безробітних та роботодавців, що готові взяти на роботу переселенців. Втратили роботу під час війни та хочете отримати допомогу від держави або плануєте найняти вимушених переселенців? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.

НОВА СИНЯВКА: АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!»

Уже три місяці триває повномасштабне вторгнення російської федерації на мирну Україну. За цей час українці встигли продемонструвати усі свої найкращі якості, жителі Новосинявського старостинського округу об‘єднали свої сили для допомоги українським захисникам, підтримки переселенців. Кожна навіть маленька справа стала у пригоді, кожна надана допомога стала не лише підтримкою військовим, а й підняттям духу, моральної стійкості…