Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 14.00 30 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Минає 35-та доба війни. Збройні Сили України - єдина діюча гарантія безпеки України. Щира вдячність хоробрим воїнам ЗСУ за стійкість духу і незламність!

За працевлаштування переселенців держава заплатить по 6,5 тисячі

Кабінет Міністрів Україні згрупував усі пільги, які наразі надаються вимушеним переселенцям. Окрім безпосередньої допомоги українцям, які полишили домівки, кошти спрямовуватимуть і населенню та бізнесу регіонів, що їх прийняли.

КОЖНОГО ДНЯ ПОНАД 400 ОСІБ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Станом на сьогодні зареєструвалося на території Старосинявської громади майже 3000 внутрішньо переміщених осіб, з понад 500 дітей. На базі селищної ради діють два координаційні центри з надання гуманітарної допомоги переселенцям у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря»:

ПРАЦЮЄМО СПІЛЬНО В ТИЛУ

Працівники Старосинявської селищної ради спільно із жителями населених пунктів разом трудилися в тилу для забезпечення продукцією наших захисників. Дві тонни свіжої риби надало благодійної допомоги ПрАТ «Хмельницькрибгосп», жителі 15-ти старостинських округів та містечка взялися виготовляти рибні консерви в домашніх умовах. Процес завершується.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 16.00 24 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Минає 29-та доба війни, місяць повномасштабного вторгнення агресора в Україну.